Era Istrefi mahnit publikun me performancën në “Coachella”
18/04/2017 - 9:57

Era Istrefi performoi mbrëmjen e ndjeshme në festivalin më të madh në botë, “Coachella”, festival ky që mbledh yje nga e gjithë bota.

Këngëtarja nga Kosova dhuroi një performancë mahnitëse për publikun. Ajo ndau disa momente nga performanca në llogarinë e saj të Instagram.

Në videon e shkurtër të publikuar Era shihet teksa performon para publikut këngën e saj më të re “Redrum”, ndërkohë që ka postuar dhe fotografi nga ky festival.

 

Last night was lit 🔥s/o to @whatsonot_certified

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close