Era Istrefi: Bini në dashuri, por mos e bëni
12/07/2017 - 18:37

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka pak kohë që ka hyrë në tregun ndërkombëtar dhe arrin të marrë vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi me një stil të vecantë, të cilin nuk e kishim parë asnjëherë. Ajo që bëri përshtypje ishte shkrimi: “Bini në dashuri, por mos e bëni”, e shoqëruar me një ikonë të muzikës. Pas kësaj publikoi një video duke kërcyer duke i dhënë më tepër rëndësi shkrimit.

Pas suksesit me Redrum, ndoshta ajo gjeti këtë mënyrë për të njoftuar për projektin e ri muzikor ose mund të jetë thjesht një këshillë për ndjekësit.

Pati komente të shumta për veshjen, ku shfaqet me geta të shkurtra dhe pantallona ku duken qartë format e saj trupore.

 

Fall in love dont do it 🎶

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close