Emma Buton plane për tu martuar pas një lidhje 20-vjeçare
17/04/2017 - 11:14

Emma Buton dëshiron të marrë një hap tjetër në lidhjen e saj 20 vjeçare me të fejuarin Jade Jones dhe më në fund po mendojnë të bëjnë plane për martesë.

Emma dhe Jons  kanë rreth dy dekada që janë së bashku dhe u fejuan në vitin 2011, por që nuk e kanë marrë me shumë me ngut martesën e tyre.

Ato kanë filluar të dilnin së bashku kur Emma ishte pjesë e grupit Spice Girls dhe Jade ishte këngëtari kryesor i gupit ‘Damage’.

E pyetur se kush është suksesi i jetëgjatësisë së lidhjes së tyre ajo është shprehur, për revistën Fabulous : “Jade është i jashtëzakonshëm. Ne shkojmë shumë mirë bashke dhe jemi shokë shumë të mirë. Unë mendoj se repektimi i njëri-tjetrin është një faktor shumë i rëndësishëm, gjithashtu edhe fakti që ne e bëjmë njëri-tjetrin për të qeshur”.

Ish- Spice Girls pranoi se ajo dhe Jade, e thërrasin njëri-tjetrin burrë dhe grua tashmë, dhe martesa do të ishte diçka e bukur. “Do të ishte më të vërtetë shume e bukur, apo jo? Një pjesë e imja me të vërtetë dëshiron që të organizojë diçka.”

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close