Emina Cunmulaj publikon foto të shtatzënisë
20/03/2017 - 18:07

Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare, Emina Cunmulaj ka publikuar në rrjetin social, Instagram një foto të saj kur ishte shtatzënë.

“Pas 8 ditësh, vajza ime do të bëhet 1 vjet. Nuk mund ta besoj se si kalon koha. Unë isha vetëm 7 javëshe shtatzënë kur e bëra këtë foto, dhe ishte fotoja e parë që i bëra barkut tim”, shkruajti 32-vje çarja.

Emina është me origjinë nga Podogrica, por ka lindur në Shtetet e Bashkuara, ku dhe ka zhvilluar karrierën e saj si modele. Ajo ka qenë pjesë e kopertinave të revistave të famshme botërore si Harper’s Bazaar, Surface, Marie Claire dhe Vogue. Ndërkohë, vjet bëri të ditur se do të bëhet nënë, gjë të cilën ajo e ka pritur shumë mirë dhe ndihet krenare për vajzën e saj, Ella Faria.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close