Emily Ratajkowski zbulon të brendshmet
09/01/2017 - 22:37

Me një fustan që kërcënonte vazhdimisht t’i ekspozonte të brendshmet, Emily Ratajkowski vendosi t’i jepte përparësi aksionit.

Modelja 25 vjeçare zbuloi mbathjet e saj mbrëmjen e së dielës në festën e Golden Hlobes, duke luajtur me veshjen.

Pavarësisht kësaj, balerina dukej mahnitëse.

3bfb322d00000578-4100232-image-m-94_1483952839888 3bf9c48200000578-4100232-image-a-73_1483939407417 3bf9c65700000578-4100232-image-m-74_1483939418737 3bf9c56e00000578-4100232-image-a-75_1483939434505 3bfb318400000578-4100232-image-a-98_1483952970551 3bf9c57300000578-4100232-image-a-69_1483939306304

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close