Emily Ratajkowski tejet joshëse me bikini
13/07/2017 - 11:48

Ajo sapo u kthye në Kaliforni pasi një udhëtimi mode të mbushur plot me xhirime dhe shfaqje në Evropë.

Dhe Emily Ratajkowski ka vendosur që të marrë pak ditë pushim dhe të relaksohet në pishinë. E veshur me bikini ylli i pasarelave dukej tejet joshëse dhe seksi.

Modelja ka postuar foton bardhë e zi në Instagram duke ekspozuar format e saj trupore mahnitëse.

26-vjeçarja është shumë aktive në Instagram dhe herë pas here poston foton mjaft provokuese.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close