E përdhunojnë në koncert, vajza hedh në gjyq reperët
13/08/2017 - 17:37

Një vjazë ka hedhur në gjyq dy reperët e njohur Drake dhe Future pasi u përdhunua në një prej koncerteve të tyre.

Vajza, që preferon të ruajë identitetin tregon se u mashtrua nga një djalë, i cili do ta conte për të takuar reperët në prapaskenë. Pas kësaj, ai ka abuzuar seksualisht me të.

Kështu, 28-vjecarja ka denoncuar yjet duke i kërkuar 25 milionë dollarë sepse i kanë shkaktuar dëm fizik dhe psikologjik.

Sipas saj, masat e sigurisë ishin shumë të ulëta dhe ka ndodhur një sulm i tillë, që konsiderohet i tmerrshëm. Ngjarja e ndodhur në Nashville pritet të shqyrtohet nga ana e gjykatës.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close