Dukesha me urgjencë në spital, çfarë po ndodh me të?
21/08/2017 - 20:57

Ndërsa po përgatisnin ceremoninë për fejesën e Princ Harry me Meghan Markle, pallati mbretëror u përball me një problem shëndetësor që vinte nga dukesha.

Kate Middleton është shoqëruar me urgjencë për në spital, në mëngjesin e së dielës. Mendohet se 35-vjecarja është në pritje të fëmijës së tretë.

Në dy lindjet e para ajo ka patur dhimbje serioze, të cilat ishin shqetësuese ku u spekulua se është diagnostikuar me hyperemesis gravidarum.

Nuk dihet nëse ka dalë nga spitali, por pritet që së shpejti të merret vesh cdo gjë për të.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close