Dua Lipa tërheq vëmendjen, zhvishet në makinë
13/07/2017 - 12:03

Dua Lipa, këngëtarja nga Kosova së fundmi ka publikuar projektin e saj më të ri, të quajtur “New Rules”. Këngëtarja po e shijon në maksimum suksesin e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj. Dua nëpërmjet një postimi të fundit në rrjetin e saj social Instagram ka marrë vëmendjen e të gjthëve.  Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke  u zhveshur, teksa ndodhet në makinë.

 

Nekid nekid nekid @usofamericamag @nicolenodland

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close