Dua Lipa nuk ndalet, vendos “rregulla” të reja
07/07/2017 - 15:26

Dua Lipa nuk ndalet me prodhimet e saj muzikore. Ajo është  një nga këngëtaret më të suksesshme të  këtij viti.  Këngëtarja me origjinë shqiptare ka lancuar ditën e  sotme videoklipin e saj më të ri  që  titullohet “New Rules”.

Klipi  ka marë pëlqimë të shumta  nga publiku ndërkombëar, që e vlerëson lart artisten shqiptare.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close