Dua Lipa ‘çmend’ publikun në Coachella
16/04/2017 - 21:32

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka performuar në festivalin më të madh në botë, Coachella. Duket se ajo e ka çmendur publikun, të cilët kanë brohoritur gjatë performancës së saj.

 Në një video të postuar në Instagram, duket duke kënduar ‘Scared to be lonely’,një këngë që e ka sjellë në bashkëpunim me DJ e njohur, Martin Garrix. Nuk do të jetë Dua e vetmja shqiptare që performon atje, pasi Era Istrefi ka bërë të ditur që të hënën do të jetë në skenë.

Ndërkohë, nuk dihet nëse do të na surprizojë ndonjë tjetër deri ditën e fundit të Coachella, 24 prill.

 

💥💥💥 @martingarrix

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

Thank you @martingarrix for having me join your Coachella set!!! That was sooo crazy!!! 💕🌴✨

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close