Donald Trump harron, bashkëshortja i kujton çfarë duhet të bëjë kur këndohet himni
20/04/2017 - 18:11

Melania Trump i ka kujtuar presidentit, Donald për veprimet që duhet të bëjë kur këndohet himni kombëtar. Ata dolën të dy nga Shtëpia e Bardhë duke përshëndetur të gjithë të pranishmit dhe më pas filloi himni.

Ishte momenti kur të gjithë duhet të vendosnin dorën në zemër, por duket se Donald e harroi për një cast. Melania ia bëri me shenjë që ti bashkohej dhe ai veproi njësoj si ajo.

Ky cast është filmuar dhe është bërë virale në rrjete sociale.  

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close