Dhimbje e madhe për Elif, humb njeriun më të shtrenjtë
14/07/2017 - 9:43

Aktoja e dashur turke Hatice Şendil, e njohur për rolin e Elif në serialin “Një pjesë e imja” po përjeton një dhimbje të madhe pas ndarjes nga jeta të babait të saj Nevzat.

Ylli i kimemasë turke, e cila solli në jetë fëmijën e parë dy muaj më parë, u trondit nga ky lajm i hidhur.

71-vjeçari humbi jetën në një aksident me makinë ndërsa po përpiqej që të kalonte rrugën me një biçikletë elektrike në Tekirioğlu Caddesi të pasditen e së mërkurës.

Nevzat mori plagë në pjesë të ndryshme të trupit dhe u dërgua menjëherë në spital për të marrë ndihmë mjeksore por nuk arriti dot që të mbijetojë, raportojnë mediat turke.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close