Demi Rose shfaqet seksi në setin fotografik
12/07/2017 - 21:54

Modelja e njohur Demi Rose ka publikuar setin e ri fotografik, ku shfaqet shumë seksi dhe provokuese.

E veshur me bikini, ajo pozon në një vend tropikal në Spanjë ku duken qartë linjat e saj trupore. 22-vjecarja është komentuar shpesh për trupin e saj, por këtë herë i ka lënë të gjithë me gojë hapur.

Edhe pse vjen shpesh me poza të nxehta, përsëri arrin të marrë vëmendjen e publikut. Sapo u kthye nga pushimet në Greqi, gjeti momentin e duhur që të publikojë setin e ri.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close