Demi Rose ngre temperaturat në Ibiza
15/07/2017 - 11:43

Demi Rose gjithmonë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike dhe ajo nuk heziton që ti ekspozojë.

Ylli i mediave sociale është shfaqur shumë e nxehtë në Ibiza. E veshur me bikini Demi, që ia tregonin format turpore në mënyrë perfekte, dukej mjaft seksi dhe siguroi që sytë e njerëzve të ishin drejt saj.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close