Dafina Zeqiri më e dashuruar se kurrë
14/07/2017 - 11:51

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri ka qenë shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private.

Por në ditëlindjen e të dashurit të saj ajo ka bërë pak tolerim. Bukuroshja ka postuar në rrejtin e saj social disa foto nga festa famlijare dhe duket më e dashuruar se kurrë me dashurinë e zemrës.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close