Çifti hollivudian martohet në fshehtësi?
08/08/2017 - 20:16

Ka disa kohë që qarkullojnë fjalë për detajet e martesës së yllit të popit, Miley Cyrus me aktorin Liam Hemsëorth.

Dyshime të mëdha u ngritën se ata u martuan në fshehtësi, larg të gjithëve pasi Liam u shfaq me një unazë në dorë.

Një burim i brendshëm i TMZ hodhi poshtë gjithcka duke bërë të qartë se ishte aksesor ndërsa marrëdhënia e tyre vazhdon të jetë më mirë se kurrë.

Alarmi fals qarkulloi në media e portale me shpejtësi, ndërsa cifti nuk ka patur ndonjë reagim për këtë rast.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close