Christina Milian ekspozon gjoksin
10/01/2017 - 18:25

Ajo është ekspertë për të kthyer kokat e të tjerëve.

Edhe këtë të hënë, Christina Milian tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në premierën e “Live By Night” në Los Anxhelos.

Aktorja 35 vjeçare kishte veshur një fustan gjysmë të tejdukshëm që i ekspozonte tërësisht gjoksin.

3c023ef100000578-4104364-image-a-113_1484025147343 3c023d5e00000578-4104364-image-m-111_1484025073183 3c02614300000578-4104364-image-a-102_1484022959742 3c023f1100000578-4104364-image-a-100_1484022925187 3c023d5a00000578-4104364-image-m-110_1484024954677 3c024b3d00000578-4104364-image-m-109_1484024823101 3c023f0900000578-4104364-image-m-108_1484024642659

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close