Çfarë duan reperët nga Kosova?
09/08/2017 - 19:18

Reperët kosovarë, Agon Amiga dhe Tim kanë sjellë projektin e ri muzikor, të quajtur ‘Po Du.’ Këtë herë, një nga anëtarët e labelit të Babastars duket se ka zgjedhur një këngëtar të ri për këngën e tij.

Edhe pse reperë, ata kanë ditur mjaft mirë të flasin për dashurinë në gjuhën e tyre. Ky është bashkëpunimi i dytë i Agonit pas hitit ‘High 4 Real.’

Mendohet që kjo këngë do jetë suksesi i rradhës për të dhe Timin, një ndër këngëtarët më të ri në tregun e muzikës.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close