Brenda kështjellës së mbretëreshës, ja me çfarë dëgjon muzikë
21/09/2017 - 22:50

Mbretëresha Elizabeth ka prezantuar disa vepra të artit që mban në Kështjellën Balmoral, të cilat janë trashëgimi familjare.

Ndër to përfshihen një televizor i vjetër, pafundësi librash, imazhe të ndryshme nga arti, si dhe tavolina me karrigen e vjetër. Por, dicka tjetër merr vëmendjen këtu dhe bëhet fjalë për një iPod.

Në një nga tabelat anësore qëndron një iPod që mund të ketë plot vite dhe mund të ketë mijëra këngë në të, që mund të jenë të preferuarat e mbretëreshës.

Ajo i ofroi këto pamje gjatë auditorit privat që pati me Guvernatorin e Përgjithshëm të Australisë, Sir Peter Cosgroce dhe bashkëshorten e tij.

 

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Investment at Lake Park, City Hall is constructing a third sport area

Close