‘Bonita’ si Adelina Berisha
16/08/2017 - 16:38

Këngëtarja nga Kosova, Adelina Berisha ka publikuar projektin e ri muzikor për këtë sezon veror, të titulluar ‘Bonita.’

Ajo ka sjellë një këngë ritmike ndërsa flet për rëndësinë që ka një partner në jetën e saj.

Adelina ka ardhur me disa lëvizje provokuese në klip, ndërsa shfaqet shumë seksi duke kërcyer me balerinat.

Kishte disa kohë që i kishte munguar tregut muzikor, derisa zgjodhi që të vijë këtë verë më seksi se kurrë me Bonita.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Turizmi, Prefekti ngre problemin e ujit, stafit mjekësor dhe kullat e rojës

Close