Bleona ‘shpërthen’ në komente: Po, e dua Ganiun
13/07/2017 - 20:36

Këngëtarja Bleona Qereti duket se ka nostalgji për vitet e shkuara pasi këto ditë po publikon fotografi të vjetra.

Në postimin e fundit, ajo e kujtoi veten në vitin 2004 duke i bërë të gjithëve të qartë se do vazhdojë të jetë kaq elegante edhe kur të jetë 72 vjec.

Pas kësaj, filloi të komentonte me një nga ndjekësit për ndërhyrjet kirurgjikale, ndërsa ky i fundit i uroi edhe një bashkëshort të mirë, edhe pse nuk ka si Ganiu.

“Po, e dua Gani Bardha,” – ishte komenti i saj, duke etiketuar ish-bashkëshortin. Marrëdhënia e tyre ishte shumë e përfolur, por mori fund para disa vitesh prej distancës dhe jetës që duhet të bënte secili.

Bleona nuk e ka mohuar kurrë që e dashuron Ganiun, gjë të cilën e deklaroi përsëri.

/oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close