Bleona Qerreti: “Kam nevojë për një shumë të madhe parash”
09/08/2017 - 14:10

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti duket se ka nevojë për para. Këtë na e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi të bërë në rrjetin e saj social Instagram.
Edhe pse na duket i çuditshëm ky fakt, këngëtarja shkruan : “Kam nevojë për një shumë të madhe parash”. Ende nuk e kemi mësuar arsyen se për çfarë i do Bleona gjithë këto para. Mbetet për t’u parë.

 

I N-E-E-D A H-U-G -e amount of money 🐶

A post shared by Bleona (@iambleona) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Kosovë, deputeti i Nisma dhe i Vetëvendosje përleshen live në tv

Close