Bleona flet shqip në serialin me Steven Seagal
Showbiz - 05/03/2013 10:19

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, e ka provuar veten si aktore në serialin televiziv amerikan, në të cilin roli kryesor i takon legjendës së aksionit, Steven Seagal.

Secili episod i serialit të quajtur “True Justice” për nga tematika, i ngjan një filmi të veçantë, ndërsa Bleona ka aktruar në serinë me titull “Violence of Action”.

33-vjeçarja interpreton rolin e një fallxhoreje, ndërsa përkundër rolit të vogël, ajo e shfrytëzon rastin të flasë edhe shqip.

Me shume nga Showbiz

Miranda Kerr, një lepurushe seksi për Pashkë

Miranda Kerr është shndërruar në një lepurushe seksi për të treguar më bukur karakteristikat e festës së Pashkëve. Topmodelja 30 vjeçare ka postuar në Instagram një video ku ka treguar detajet dhe zbukurimet e vezëve të Pashkëve dhe e cila …

Gwyneth Paltrow: Jam një nënë me fat

Muajin e kaluar aktorja Gwyneth Paltrow bëri të ditur ndarjen e saj nga bashkëshorti prej 10 vitesh, nga këngëtari Chris Martin me të cilin ka dy fëmijë. Por duke lënë çdo gjë pas ajo është përqendruar tek fëmijët ku ka …

Rihanna “turpërohet”, mbulon gjoksin me duar

Rihanna është përfshirë shpeshherë në skandale zhveshjesh, ku është fotografuar topless por edhe në foto nudo, siç ishte seti i fotografive të fundit në Francë. Por mbrëmjen e djeshme ajo ka çuditur me një  veprimin e saj, teksa dilte nga …

Ditëlindja e 40-të e Victoria Beckham në resortin ekzotik FOTO

Victoria Beckham ka festuar ditëlindjen e saj bashkë me bashkëshortin David Beckham dhe katër fëmijët në një resort ekzotik në një vend shkretinor në kanionet e Grand Utah. Ajo ka postuar në rrjetin social Twitter disa foto nga fëmijëria e …

Pharrell përlotet nga video e fansave VIDEO

Këngëtari i njohur Pharrell ka lotuar teksa ka parë videon që njerëzit anë e mbanë botës kishin bërë për këngën e tij,  “Happy”. I ftuar në emisionin e Oprah ai nuk i ka fshehur dot emocionet që i ka dhënë …

Linda Halimi bashkëpunon me Kid Ink?

Këngëtarja kosovare Linda Halimi duket se po korr një sukses për tu pasur zili në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo pasi ka njoftuar fansat në facebook për pjesëmarrjen e saj në The Voice of America, ajo ka treguar dhe …

Camerun Diaz: Nuk jam xheloze për Kate Upton

Cameron Diaz ka thënë për gazetën “The Telegraph” se nuk ndihet xheloze për fizikun e koleges së saj Kate Upton. Pavarësisht se ajo e vlerëson atë për bukurinë dhe fizikun tërheqës, kjo nuk do të thotë se Cameron e ka …

Demi Lovato status në Twitter për “urryesit” e saj

  Edhe njëherë  Demi Lovato tregon pjekurinë e saj kundrejt fyerjeve që i janë bërë kohët e fundit, duke e thirrur atë “të shëndoshtë”. Këngëtarja e “Skyscraper” shpërndau në Twitter të martën e kaluar një status ku shkruante: Të dashur …

Candice Swanepoel, foto me macen në pjesët intime

Rrjeti social shumë i përdorur i kohëve të fundit instagram është bërë shpeshherë një media e fotove të nxehta nga përdoruesit e saj, por ato që bëjnë më bujë janë fotot e yjeve. Modelja e Victoria’s Secrets, Candice Swanepoel është …

Bleona Qereti performon në “White Party Gay”

Bleona Qereti ka marrë pjesë në koncertin  kushtuar komunitetit LGBT në Palm Springs, duke ndezur atmosferën dhe të pranishmit në këtë eveniment. Këngëtarja shqiptare ka performuar në krah të këngëtareve të njohur botërore si; J.Lo, Lady Gaga, Kesha etj. Bleona …

Sofia Vergara: Kam të pasme të mrekullueshme

Sofia Vergara është e njohur për trupin e saj të mrekullueshëm dhe këtë e ka pohuar dhe ajo vetë. Në një set fotografik për revistën Women’s Health, ajo ka treguar se sa në formë është për të përfaqësuar kopertinën e …

Robert Pattinson seks në makinë me Julianne Moore VIDEO

Traileri më i shikuar i momentit është ai i filmit “Maps to the Stars”, ku një ndër protagonistët kryesorë aktori Robert Pattinson përfshihet në një skenë të nxehtë me Julianne Moore. Filmi dramatik ka të bëjë me historinë e ndërthurur …

Zac Efron në një romancë të re FOTO

Zac Efron dhe Halston Sage kanë ndarë një ditë mjaft të bukur me njëri-tjetrin duke parë ndeshjen e LA Lakers të premten e kaluar. Duke qeshur dhe duke folur shumë afër me njëri-tjetrin ata ngjanin si një çift në fillimet …

Heidi Klum topless në plazhin e Meksikos FOTO

Topmodelja 40 vjeçare Heidi Klum është fotografuar këtë të martë  topless në plazhet e Meksikos me të dashurin e saj 27 vjeçarin Vito Schnabel. Klum duke treguar lirshmërinë e saj dhe duke u relaksuar nën diell shfaqi një fizik për …

Kate: William më tha se ngjaj si banane

Familja e re mbretërore  e Anglisë ka zbarkuar në Sidnej për turin e tyre 10 ditor në Australinë me diell. Duka dhe dukesha e Kambrixhit bashkë me djalin e tyre princin Xhorxh janë pritur shumë ngrohtë nga të pranishmit në …

Kristen Stewart, flokë portokalli në filmin e saj

Surprizon edhe njëherë me look-un e saj aktorja e re Kristen Stewart, e cila është shfaqur me flokë të ndezur portokalli në rrugët e New Orleans. Ajo po përgatitet për filmin e saj më të ri American Ultra ku do …

Brandy i jep fund fejesës së saj

Brandy dhe Ryan Press kanë vendosur që ti japin fund fejesës së tyre. Fituesja e Grammy me këngën “Boy is mine” ka anulluar planet për dasmën e saj që do zhvillohej këtë vit. “Ata nuk janë më bashkë, fejesa e …

Adriana Lima dhe Candice Swanepoel sëbashku për Victoria’s Secret

Adriana Lima dhe Candice Swanepoel u bashkuan mbrëmë në një konferencë të Victoria’s Secret si panel i ftuar në shfaqjen që do bëjë kjo kompani në dhjetor të këtij viti. Më seksi se kurrë ato u paraqitën të qeshura në …

Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton në një ribashkim të fortë

Pas një ndarjeje disa mujore, ribashkimi i showgirl-it Nicole me Lewis Hamilton duket më i fortë se asnjëherë. Ata janë fotografuar pranë shtëpisë së Hamilton në Londër duke shëtitur qentë e tyre të shoqëruar dhe nga miqtë e çiftit. Pas …

Kim Kardashian në Paris për dasmën e saj FOTO

Kim Kardashian ka vizituar të hënën qytetin e Parisit për të zgjedhur një vend të denjë për të bërë dasmën e saj me Kanye West. Ajo ka shëtitur përmes vilës së Luigjit XIV, një vilë që kishte një dekorim dhe …