Bie nga ballkoni, vdes në sheshxhirim aktori
15/07/2017 - 8:31

Aktori John Bernecker ka vdekur pasi ka rënë nga ballkoni me kokë në dysheme nga një lartësi prej 8 metrash ndërkohë që po xhironte pjesë të serialit “The Walking Dead”.

33-vjeçari u dërgua menjëherë në spital në Atlanta, ku edhe po bëheshin xhirimet, por nuk arriti dot që ti mbijetojë plagëve të marra dhe vdiq një ditë më pas.

Skena që do të bënte kishte për qëllim që ai të binte nga ballkoni por rënia ka qenë e parakohshme dhe jastëku i sigurisë nuk ishte vendosur akoma.

Bernecker u përpoq që të mbahej në kangjellat e ballkonit me të dyja duart sipas ndihmës regjisorit Matthew Goodwin por nuk ka mundur dot dhe rënia me kokë ka qenë fatale.

Xhirimiet e filmit janë pezulluar për momentin.

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close