Beyonce zbulon gjininë e binjakëve
15/03/2017 - 16:42

Këngëtarja e popit, Beyonce ka arritur të shuajë kureshtjen e të gjithëve për gjininë e binjakëve, vetëm me një palë vathë. Ndjekësit kanë hamendësuar se ajo mund të ketë dy djem, pas vajzës së saj, Blue Ivy pasi në veshjen e saj përdori vathët që kishte në klipin ‘If I were a boy.’

35-vjeçarja i kombinoi me fustanin e saj të zi kur po shkonte për të festuar ditëlindjen e 70 të stërgjyshit të saj. Të gjithë mendojnë se ajo ka shumë njerëz që mund të krijojnë aksesorë për të, por e përdori këtë gjë që të jepte një shenjë se në familjen e saj do të shtohen dy djem.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close