Bes Kallaku filmon zjarrin në Sarandë: Shumë gjë e bukur
11/08/2017 - 14:03

Aktori i humorit shqiptar Bes Kallaku, nuk ka ngelur pa komentuar rreth situatës së zjarreve që po ndodhin në Shqipëri. Së fundmi aktori i humorit ka komentuar rreth vatrës së zjarrit të rënë në Sarandë ku ai ndodhej .

Besi ka kapur situatën qe ka parë dhe e ka hedhur videon e filmuar në rrjetin e tij social Instagram duke shkruar: “Shumë gjë e bukur, rrugës për Sarandë. Si i kan bo kaq bukur a????”

 

Shum gje e bukur, rruges per Sarande. Si i kan bo kaq bukur a????

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close