Belona Qereti thjesht tërheqëse
13/07/2017 - 9:02

Belona Qereti u bë shumë kohë që nuk ka nxjerrë klip të ri muzikor por ajo është shumë aktive në rrjetin e saj social Instagram.

Këngëtarja di si të jetë në qendër të vëmendjes dhe provokon fansat e saj me poza seksi.

Bukuroshja ka publikuar së fundimi disa foto ku duket mjaft tërheqëse. Pavarësisht se vitet ikin ajo nuk ka ndryshuar fare.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close