Bebe Rexha surprizon, publikon 4 këngë në një ditë
11/08/2017 - 16:01

Këngëtarja e njohur, Bebe Rexha ka arritur të surprizojë publikun këtë sezon veror me projektet e reja që ka sjellë.

Vetëm para pak minutash, ajo solli në Youtube 4 këngë që kanë ardhur vetëm në versionin audio.

‘Not the one’, ‘Comofrtable’, ‘I got Time’ dhe ‘Meant to be’ mendohet se do jenë pjesë e albumit të saj të titulluar All Your Fault pt.2

Ndërkohë para pak ditësh ajo solli një bashkëpunim me reperët Gucci Mane dhe 2Chainz me ‘That’s it’ që mori pëlqimin e ndjekësve menjëherë.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close