Aurela Gaçe sjell këngën e parë pas lindjes së vajzës
14/04/2017 - 21:30

Këngëtarja, Aurela Gaçe ka publikuar projektin e ri muzikor ‘S’mundem’  vetëm disa muaj pas lindjes së vajzës së dytë. Këtë herë, ajo ka ardhur me një baladë romantike, tekstin dhe muzikën e së cilës e ka shkruajtur Adrian Hila.

Kënga flet për një histori dashurie të fëmijërisë, ndjenjat e së cilës nuk janë shuar akoma.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close