Arrestohet ‘2Pac Shakur’
13/04/2017 - 21:39

Një djalë, i cili e ka prezantuar veten si reperi, Tupac Shakur është arrestuar muajin e kaluar në Los Angelos.

Në momentin që e kapi policia, ai i dha emrin e këngëtarit dhe ditën e lindjes së tij, 16 qershor 1971. Emri i vërtetë i tij është Clarence Campbell, por ai e përdor emrin e legjendës së rap-it sepse përfshihet shpesh në probleme ligjore.

 Këtë herë, 45-vjeçari u arrestua për sulme që i kishte bërë me një armë vdekjeprurëse. Ky ishte një rast kur të gjithë fansat e 2pac shpresuan se ai është gjallë, pasi ka shumë raste që flasin për vdekjen e tij të dyshimtë.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close