Armina Mevlani ngre temperaturat në Meksikë
09/01/2017 - 17:25

Armina Mevlani ka braktisur të ftohtin e acartë që ka pushtuar vendin tonë , për të pushuar në Meksikë.

Ish-Miss Shqipëria është siguruar që t’i ngrejë edhe më shumë temperaturat, teksa ka postuar një foto tepër të nxehtë në llogarinë e saj në Instagram.

Duke shijuar një pije buzë pishinës e veshur me kostum banje të zi, Armina duket mahnitëse.

ehreuiorywqeyr

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close