Amy Winehouse në një pikturë madhështore
19/04/2017 - 10:48

Piktura e Amy Winehouse është vendosur në murin e jashtëm të lokalit të saj të preferuar “The Hawley Arms” në Candem.    Këngëtarja legjendare është pikturuar në një kopësht angelez, e ulur në një stol, me disa lule të verdha në sfond dhe një cigare në dorë.

Në këtë pikturë madhështore Amy është përshkruar me shumë të drejtë si ‘Britannia’, një ikonë romake për Britaninë e Madhe.

Piktura është realizuar nga piktori anglez Reuben Dangoor.

Reuben ka publikuar foton në Instagram dhe shkruan: “Amy na mungon shumë. Legjenda e vërtetë e skenës muzikore.”

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close