Amber Rose, luan live me gjoksin e saj bombastik
15/03/2017 - 9:06

Amber Rose ka shokuar të gjithë fansat me një video që e ka postuar në rrjetin e saj social, Instagram.
Ajo shihet se si luante me gjoksin e saj bombastik duke provokuar kështu ndjekësit e saj.

Search Results
“Çmendet” Amber Rose, luan live me gjoksin e saj

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close