Aktorja e njohur përfshihet në një skandal seksual
14/03/2017 - 17:54

Mishca Barton, ylli i serialit ‘O.C’ është përfshirë në një skandal seksual, që ka të bëjë me pazaret që po bëjnë kompanitë pornografike për të marrë videon erotike të saj.

Një burim pranë Dailymail ka thënë se kompanitë më të mëdha po e marrin seriozisht ofertën për të blerë videon. “Unë kam parë pamje nga video dhe për mendimin tim, është e qartë që aty është Mischa. Ajo është duke përformuar akte seksuale të një mashkull dhe shihet duke kryer marrëdhënie seksuale në pozicione të ndryshme,” – tha ai duke shtuar se nuk është e qartë se cili ishte mashkulli.

Mendohet se pamjet janë filmuar në një rezidencë private vitin e kaluar, por asgjë nuk është bërë publike dhe aktorja nuk ka dhënë asnjë deklaratë për këtë skandal.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close