Aktorja 52 vjeçare sfidon moshën, trup për tu pasur zili
13/07/2017 - 14:14

Aktorja e famshme Elizabeth Hurley është e njohur për tiparet e saj të mrekullueshme që sfidojnë moshën, gjë që e bën pamjen e saj rinore.

52-vjeçarja tregoi gjithashtu se format e saj trupore ishin në formën më të mirë të mundshme ndërsa bënte joga e veshur me bikini ngjyrë rozë.

Ajo  ekzekutoi në mënyrë spektakolare levizjet e jogës dhe çdo vajzë e re do ta kishte zili.

Ylli i kinemas ka postuar fotografinë në Instagram dhe komentet kanë qenë të shumta.

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close