Aktori i ‘Portokalli’ përfundon në spital
15/03/2017 - 19:47

Aktori i ‘Portokalli’ Olsi Bylyku ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram në spital. Olsi, i njohur si ‘Kimikati’ ka një serum në dorë, por nuk dihet ku ndodhet apo arsyeja e shtrimit të tij.

19-vjecari është bërë i njohur për shkak të emrit që ka në emisionin e humorit dhe ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve që në puntatën e parë me batutat e tij. Olsi ka pak kohë që është bërë pjesë e Portokalli, por tani njihet lehtësisht nga audienca, e cila është shqetësuar për postimin e fotos në spital.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
BOOM/ Krim mjedisor, lumenjtë pushtohen nga inerte e mbetje urbane

Close