Aksidentohet Era Istrefi
09/01/2017 - 15:45

Era Istrefi ka përfunduar në spital. Këngëtarja me famë ndërkombëtare duket se është përfshirë në aksident për shkak të borës dhe akullit.

Lajmin se ajo ndodhet e shtruar në spital e ka bërë të ditur vetë Era në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë një foto në Instagram ku tregon se ka dëmtuar këmbën e saj të djathtë. ‘Bëni kujdes me gjithë këtë borë dhe akull” ka shkruar ajo në postimin e saj.

asd

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Monument për “vrasësin” e miliona njerëzve në botë!

Close