Aksident i tmerrshëm, ish futbollisti vret vajzën e tij 3-vjeçare
16/04/2017 - 19:49

Todd Heap, një ish-futbollist amerikan ka aksidentuar vajzën e tij 3-vjeçare kur po parkonte kamionin duke shkaktuar vdekjen e saj.

Ish lojtari i Baltimore Ravens po parkonte kamionin në shtëpinë e tij në Mesa kur goditi vajzën e tij që ndodhej pas mjetit duke shkaktuar tragjedinë e tmerrshme. Ajo u dërgua menjëherë në spital, por nuk arriti të mbijetonte për shkak të goditjeve të rënda që kishte marrë.

Sipas autoriteteve, 37-vjeçari nuk ka patur dëmtime, ndërkohë që e gjithë skuadra është në mbështetje të familjes së tij për të shprehur ngushëllimet.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close