Adrola Dushi sfilon në Javën e Modës në New York
16/02/2017 - 11:04

Modelja shqiptare realizon ëndrrën e saj. Ish-Miss Universe Albania, Adrola Dushi, e cila synon karrierën si modele në SHBA, është përzgjedhur të sfilojë në Javën e Modës në New York. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bukuroshja nëpërmjet disa fotove të postuara në profilin e saj në Instagram.Adrola Dushi ka sfiluar për stilistin LaQuan Smith, një emër i njohur për motrat Kardashian.

Në fotot e postuara edhe nga vetë stilisti, modelja shqiptare shihet e veshur me një xhup të madh të zi, minifund lëkure dhe çizme të gjata të plota. Ajo u përzgjodh nga ky stilist për të qenë pjesë e prezantimit të koleksionit vjeshtë-dimër 2017.

 

#nyfw2017

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

 

#laquansmith #NYFW #Fall17 #samsung837

A post shared by LaQuan Smith- Designer (@laquan_smith) on

 

#laquansmith #NYFW #samsung837 #Fall17

A post shared by LaQuan Smith- Designer (@laquan_smith) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close