Adriana Lima me një të dashur të ri
17/03/2017 - 12:36

Supermodelja e Victoria’s Secret Adriana Lima disa ditë pas ndarjes me bashkëshortin e saj, futbollistin amerikan Julian Edelman , ka gjetur një tjetër atlet.  Ajo e zëvendësoi shumë shpejt Julian Edelman me  lojtarin e bejsbollit të ekipit Mets-ave Matt Harvey. Keto janë fotot e para të çiftit të cilët po darkonin gjatë një nate intime së bashku në një ambient komod në Majemi. Dyshja arriti me jaht, dhe  më pas darkuan të gëzuar pranë njëri -tjetrit një një “Yacht club”. Sipas burimeve  Harvey 27 vjeç, dhe Lima 36 vjeç, u argëtuan dhe u përkëdhelën me njëri- tjetrin gjatë gjithë darkës romantike.  

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close