Adelina Tahiri nuk hap rrugë: “Është i tërheqës por është i imi”
10/08/2017 - 15:14

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është shumë e dhënë mbas vëllait të saj Edmond Tahiri, i cili është mjaft tërheqës dhe i bukur. Pikërisht për këtë arsye bukuroshja bionde ka paralajmëruar të gjitha vajzat që duan ti afrohen se ai është vetëm i saji, ndaj duhet që ti qëndrojnë larg.

Nëpërmjet një postimi në Facebook këngëtarja shkruan: “Po e di që tërheqës. Por është ai është i imi.”

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

  1. uk says:

    haha paskeni fillu incest normal ju kosoves njers qelbur

Komento

Read previous post:
Arkapia nga Elsa Demo – “Arkivi i Filmit, shteti kundër vetes”

Close