Rihanna të lë pa fjalë me look-un e ri në Barbados
08/08/2017 - 10:32

Ajo është krenare për trashëgiminë e saj nga Barbados. Këngëtarja  mori pjesë në karnavalet legjendare në Crop Over Festival në ishullin e  saj të lindjes ditën e hënë.  29 -vjeçarja  e veshur me bikini tërhoqi vëmendjen e te gjithë vendasve. Këngëtarja e diamantëve ka rrëmbyer dhe vëmendjen me flokët e saj  të kaltër duke dhënë përshtypjen e një look-u dramatik.  

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close