Shikoni efektet e kurës me kanabis tek kjo vajzë
21/02/2017 - 15:14

Kjo vajzë vuan nga një paralizë cerebrale dhe autizëm. Kurat që jepnin mjekët nuk jepnin efektin e duhur për ta qetësuar. 

I ati vendos të provojë kurën me kanabis dhe videoja tregon efektet

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close