Ja si t’ia dilni pa u djersitur në këto temperatura të larta
01/08/2017 - 20:48

Vera është stina ku trupi ynë prodhon më shumë djersë që të qëndrojë i freskët pasi temperaturat janë shumë të larta. Por ekzistojnë disa mënyra për ta shmangur:

1. Reduktoni kafeinën

2. Mos Konsumoni shumë ushqim të djegës

3. Përdorni antidjersë

4. Mbani të freskët pjesët intime

5. Ndërroni veshjet

6. Provojeni një alternativë tjetër trajtimi

7. Përdorni barëra si Glycopyrrolate

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close