Greqi - Shqiptari akuzohet për pedofili, arrestohet në Qafë Botë
15/03/2017 - 13:35 Nga: Robert Goro

Një shtetas shqiptar është arrestuar në pikën kufitare të Qafë Botës, ndersa po dilte nga Shqipëria për në Greqi.

Gjate kontrollit të pasaportës rezultoi se ndaj 81 vjeçarit kishte urdhër arresti të nxjerrë nga prokuroria e Korfuzit.

I moshuari akuzohet per veprat penale të pedofilisë, përdhunimit dhe mashtrimit te personit të mitur.

/Oranews.tv/

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close