Flet kryeministrja - Qeveria serbe konfirmon pjesëmarrjen në dialogun për Kosovën
02/08/2017 - 13:24

Kryeministrja serbe, Ana Brnabia tha sot se qeveria serbe do të marrë pjesë në dialogun e brendshëm për Kosovën

Brnabiq, duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve në Podgoricë, tha se përshtypja e saj më e madhe se dialogu për Kosovën  ka filluar dhe se nisma e Presidentit është shumë e sukseshme, raporton Tanjug, transmeton Klan Kosova.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close