Pas “Luçiferit”, shi dhe breshër në Prishtinë
12/08/2017 - 22:32

Pas temperaturave të larta që përfshinë edhe Kosovën javët e fundit, në disa pjesë territorit këtë të shtunë ka pasur reshje shiu.

Në Prishtinë përveç shiut, ka pasur edhe rënie breshëri, njofton Klan Kosova.

Shikoni pamjet: 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close