I ftohti siberian, ujku shëtit në qendrën e Malishevës
10/01/2017 - 15:34

I ftohti siberian ka prekur këto ditë vendin tonë ku dimrat e acartë nuk janë edhe gjë e zakonshme.

Por një gjë jo e zakonshme ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Malishevë, ku në rrugët e qytetit banorët kanë parë një ujk.

Lajmi bëhet me dije nga portali “Malishevapress”, sipas të cilit, kafsha e egër është parë afër stacionit të policisë nga banorë të qytetit.

ww1-1  ww2-2

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close