Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës
16/07/2017 - 20:22

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë.

Mediat gjermane raportojnë se brenda familjes pati një sherr. 52-vjeçari u largua për një moment, për tu rikthyer por këtë herë i armatosur duke qëlluar mbi gruan e tij 45-vjeçare dhe të dashurin e vajzës 40 vjeç.

Në vendngjarje shkuan menjëherë forcat e policisë, duke arrestuar 52-vjeçarin, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Dyshohet se shkak i krimit në familje kanë qenë problemet familjare, megjithatë hetimet vijojnë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close